Noordendijk 428
3319 GM Dordrecht
T: +31 (0)78 6183264
M: +31 (0)6 1020 2166
Denver
Geschreven op 07-10-2007 00:00
7 oktober, hallokes,
hier zijn er nog eens een paar foto's van op het strand van gisteren want naar daar vergeet ik bijna altijd m'n kodak : ).









5 oktober 2007, hallokes, hier zijn we dan
D enver is zonder twijfel een prachthond, zeer gehoorzaam, enorm lief, komt heel graag wat knuffelen, heeft genoeg pit om het huis op stelten te zetten en is een bom energie als we naar het bos, en gelukkig ook weer het strand gaan want daar mochten we niet komen in de zomermaanden. in het bos loopt hij al redelijk wat van me af en gaat ''rustig'' zijn gangetje met altijd enorm veel aandacht voor mij, mag gelijk waar afslaan, hij is me direct weer voorbij gesneld en tussen de bomen in. als het nodig is dat ik hem roep komt hij ook direct wat ook zeer leuk is. daar doen we ook dagelijks wat oefeningen en dit lukt zeer goed.
en thuis is heeft hij zich volledig ingeburgerd tussen de andere dieren en is zo goed als volledig proper.
ondertussen weegt hij ook ongeveer 20 kilo dus denk dat dat goed zit.
natuurlijk zitten er nog wat foto's bij van die deze week genomen zijn.
vele groetjes vanuit België, en hopelijk gaat het met alle pups zo goed.














tot later
3 augustus 2007 Hallokes,
hier zijn we weer en onzen denver is 4 maand geworden en alweer ongelooflijk gegroeid.
z'n spieren beginen zich ook al mooi te vormen en z'n puppy-vacht vliegt er af.
het is echt een ongelooflijke lieve, brave, heerlijke hond om te hebben,
en qua luisteren is er niets op aan te merken, komt zodra ik roep en doet alles met plezier.
autorijden is voor hem geen probleem, staat altijd klaar om erin te kruipen en is dan bezig met rondkijken naar alles of doet gewoon een dutje. in het bos is hij al de echte koning, en wat kan hij al rennen.
ook is het prachtig dat hij zich van voorbijgangers niet veel aantrekt, misschien eens kijken en terug mee met ons.
met de andere huisdieren komt hij ook al heel goed overeen en is een groot stuk van de dag bezig met hen te pesten : ).
hopelijk gaat het ook zo goed met de andere pups (jonge honden).
uiteraard zijn er nog wat foto's bijgevoegd. Vele groetjes vanuit belgie,








24 juni 2007
onzen denver zit alweer een maand bij ons zeg, wat gaat de tijd rap met zo'n pupje.
Het is ongelooflijk hoe hij gegroeid is in z'n karakter zeg maar, en wat een trouw, buitenshuis blijft hij steeds rond me.
Mensen roepen hem voorbeeld in het park, hij gaat eens kijken en loopt snel weer achter me aan, wat een plezier zeg.
luisteren doet hij ook zeer goed, mensen staan er soms versteld van als ik aan een straat zit zeg en hij dat direct doet.
buiten af en toe wat rondsnuisteren rond me loopt hij al heel goed dicht bij me en links, echt een plezier om mee te wandelen.
het is telkens een ontgoocheling als ik zie dat we alweer langer dan 15 min aan het wandelen zijn en als ik hem oppak laat hij ook blijken van hé, laat mij eens zelf wandelen.
we spelen ook veel en apporteren begint hij echt graag te doen, en met snoop komt hij ook al heel goed overeen maar wil toch zo graag de baas over hem zijn, is nu ook al een stukje groter dan hem, hehe.
het is gewoon prachtig om hem bij ons te hebben.
bijgevoegd nog een paar mooie foto's, heb er ook een paar naar de witte herder vereniging gestuurd voor foto van de maand (wie weet).
ps: - hopelijk heeft defender ook al een goed baasje gevonden
- worden steeds maar ongeduldiger om de andere pups te zien : )
zo, groetjes aan noah en de rest van de familie,
9 juni 2007
hier zijn we weer en al alweer 2 weken verder. we hebben al heel veel plezier beleeft en denver voelt zich hier nu echt helemaal op z'n gemak.
Dit blijkt vooral ook uit z'n karakter meer en meer openbloeit en ongelooflijk sterk is, wat een eigen wil kan hij hebben, en als hij ergens geen zin in heeft maak maar dat je veel geduld hebt want hij plooit zich zeker niet gemakkelijk. want dat doen wij ook niet. : )
hem aan het schrikken maken bij iets dat hij niet mag doen haalt zo goed als geen effect uit, hoe hard of hoe luid het ook naast hem of tegen het voorwerp neerkomt, zal er hoogstens eens van opkijken en er eens aan snuffelen en verder doen, na 2de of derde begint hij het te snappen. Ook heeft hij een enorm dominantiegevoel in hem, wat zou hij maar al te graag roedelleider worden.
maar dat laten wij uiteraard niet gebeuren, en hij heeft dat al een beetje door. maar daarnaast is hij ongelooflijk trouw en begint al af en toe met plezier te werken als hij ervoor beloond word natuurlijk met wat spelen en apporteren doet hij al heel graag, kan zelf al een speeltje tot 2-3 meter wegsmijten en gaat het volle bak halen en brengt het mooi terug in m'n hand, nog wat trekken en op comando laat hij al los, niet direct natuurlijk.
af en toe kan er ook wel eens wat geknuffeld worden maar is algauw weer afgeleid door m'n handen of een van de poezen of snoop.
De auto blijkt echt geen probleem meer maar houden het nog op korte ritten. meestal wil hij dan wel blijven zitten als we er zijn.
Naar het bos of strand vind hij nog altijd het leukste, wat leeft hij zich daar uit zich.
enkel jammer dat hij voorlopig aan zee aan de leiband moet gehouden worden want hij vind de kelletjes ( de plassen water die blijven liggen als het laag water is) te verleidelijk om van te drinken, wat dus totaal uit de boze.
kortom is het echt een prachtige hond in al z'n opzichten en waar we enorm veel plezier (en mss een beetje stress) aan zullen beleven.
nog een paar mooie foto's erbij en we zijn vol spanning aan het wachten hoe de andere pups het ervan af brengen. groetjes uit Belgie.
5 juni 2007
hallo, hier zijn we nog eens.
alles gaat ondertussen nog heel goed, en denver voelt zich hier al helemaal thuis nu want als hij niet slaapt moet je hem gans de tijd in het oog houden want het is een echte speelvogel en de poezen kan hij ook moeilijk met rust laten. als ze hem passeren springt hij er direct achterna, ook al ligt hij rustig te slapen, maar ze zijn hem altijd te snel af door op een tafel ofzo te springen en dat vind hij dan niet zo leuk : ).
ondertussen zijn we nog altijd volop bezig aan het socialiseren. Zo gaan we bijna iedere morgen eens naar het centrum waar we eventjes rondwandelen en eens naar mijn ouders gaan. in de middag of avond doen we dan nog iets anders, telkens 1 iets per dag.
maar het bos en strand zijn zijn favoriete plekjes, als ik hem opneem omdat het genoeg is geweest laat hij flink van zich horen om zelf te wandelen. dat is dan wel jammer voor hem maar hij loopt eigenlijk al meer dan genoeg. eens hij met snoop aan het spelen is kan hij nog moeilijk stoppen.
ik en denver beginnen al een behoorlijke band te krijgen, komt ook omdat sinds ik hem komen halen heb nog maar in totaal een kleine 2 uurtjes niet bij hem was en blijft nog zo tot vrijdag, zaterdag ga ik terug werken : (, maar moet ook gebeuren he.
zo uiteraard heb ik weer een selectie foto's erbij gestoken en het zijn er weer een aantal. het is echt een fotomodelletje, kijk maar eens hoeveel hij lacht.
ondertussen weegt hij tussen de 5700 en 5800 gram en geef hem nu een 110-115 gram per maaltijd, laat gerust weten als het teveel of te weinig is. zo, dit was het dan en nog vele groetjes van ons allemaal.
31 mei 2007
hier zijn we weeral. we hebben weer al het één en het ander gedaan, we zijn naar een vakantiepark gegaan waar een vriend van mij woont, woensdagmorgen zijn we eens naar de markt geweest, das was weeral iets zeg, al dat volk, hij wist niet waar gekeken, in het begin wat angstig maar duurde nog geen minuutje, had hem ook gedragen en daar voelt hij zich veilig he. volgende week mag hij eens tussen al die benen lopen. en zojuist zijn we naar het strand geweest en dat was leuk zeg. zo uitgelaten dat denver was, en het water vond hij zeer leuk (en lekker) en met het andere hondje begint het nu al redelijk goed te klikken, op het strand zaten ze flink te spelen.
hij is precies alweer flink wat gegroeid, vanmorgen woog hij 5,100 kg.
het is een echte schat maar af en toe een grote deugniet, en dat is juist zo leuk he.
alweer nog een paar mooie foto's erbij.
groetjes vanuit België,
29 mei 2007
hallokes, hier zijn we weer. Ons eerste weekend zit erop en het is weer prachtig geweest.
zaterdag zijn we om te beginnen eens naar mijn baasje zijn ouders en broertje gegaan en dat was heel leuk met al de snoepjes die erbij horen,
in de namiddag hebben we dan eens een bezoekje aan het strand gedaan maar daar was het een beetje te winderig, maar het zand voelde wel prettig tussen de pootjes aan. zondag waren er hier de plechtige communies dus zijn we daar eens gaan kijken. wat was dat bangelijk zeg al die mensen en kindjes, en dan nog die luide klokken zeg, maar achter m'n baasje voel ik me toch wel veilig, en na een paar snoepjes gekregen te hebben van kindjes was het al helemaal zo erg niet meer.
ook doen we vele kleine wandelingetjes in de straat waar ik veel fietsers zie en auto's en zelfs tractors zeg, maar ben dat al gewend hoor.
vanmiddag is mijn baasje z'n broertje nog eens gekomen en heb ik weer veel kunnen spelen zeg, wat leuk. maandag was ook weer een hele leuke dag, smorgens wat rustig geslapen en gespeeld en natuurlijk wat oefeningetjes erbij ( ik apporteer zelf al elke dag 1 keer iets voor m'n baasje) en dan zijn we eens naar het bos gegaan met snoop, is het andere hondje. wat is dat daar groot en leuk zeg, en zoveel op de grond, kan niet kiezen wat ik moet nemen, verder ben ik rakelings gepasseerd door een jogger maar ik schrikte zelf niet meer, ik ben al een echte grote jongen. ook komen we geregeld mensen tegen die me dan vriendelijk een goedendag zeggen en een beetje strelen en natuurlijk een snoepje geven. en dan weer naar huis en veel slapen.
uiteraard komt er ook af en toe eens een vriend van m'n baasje kijken hoe mooi ik ben. zo, zoals je kan horen gaat het met ons reuze goed. het is echt een prachtpupje maar dat wisten we al he.
uiteraard zijn er nog een paar foto's bij die ik wat heb proberen te beperken maar ja, hij is ook zo fotogeniek he.
op de site las ik dat ze defender niet komen halen zijn, hoe komt het dat ze zo'n mooi pupje niet komen halen.
zo geniet van de foto's en tot de volgende keer,
groetjes van ons allemaal,
daaaaaaaaaaaaaaaag.
25 mei 2007
hallo, zo we zijn al een paar uurtjes thuis en het gaat echt prima,
na een klein uurtje thusigekomen te zijn en een beetje te verkennen heb ik een portie eten van 110 gram gegeven die hij zonder aarzelen naar binnen werkte.
denver heeft al heel veel geslapen, maar ook wat gespeeld en vooral rondgesnuffeld,
na het slapen gaan we (geeft het zelf een beetje aan) eventjes buiten en doet hij ineens een plasje op z'n plaatsje en wordt daarvoor uitbundig beloont en meewandelen aan de lijn snapt ie ook al redelijk goed, al is daar af en toe wel een koekje voor nodig : ).
met mijn ander hondje gaat het heel goed, komt af en toe snuffelen en daar blijft het voorlopig bij, de poezen houden nog wat afstand, de ene meer als de andere.
zoals je kan lezen gaat het echt prima, het is echt een prachthondje.
bijgevoegd nog wat fototjes van de eerste uurtjes in z'n nieuwe huisje.
Nog eens bedankt voor telkens de goede ontvangst en natuurlijk ook dat we voorkeur kregen op het zwartje zeg maar, wij gaan een pachtige tijd tegemoet.

even een snel mailtje om te laten weten dat we heel goed thuis gekomen zijn en dat hij geen enkel probleem maakte in de auto buiten de eerste 5 min natuurlijk, wou zich eigenlijk gewoon goed leggen en heeft dan tot thuis geslapen.